Jdi na obsah Jdi na menu
 


Víkend - oslavy a prochajda v Teplicích nad Bečvou

9. 12. 2008

První prosincový víkend se u nás tradičně nesl v duchu oslav, neboť někteří jedinci se nepromyšleně narodili kousek před Vánoci, kdy je nedostatek peněz pociťován stále zřetelněji (a co víc, další část rodiny slaví hnedka po Vánocích)... Takže v sobotu přežíračka u dědy a v neděli přecpávačka u babi...Obrazek

Tož abysme zas tak moc nevykynuli (pozdě ), s Michalem jsme zdrhli z oslavy, nabrali k našim psům ještě dědovu Barču a šli se trochu rozpohybovat do lesa. Zaparkovali jsme u campu a skákli jsme na vyhlídku k Jankovi, tedy svatému Janovi... pak ještě kousek dál do lesa a zpět. Psice lítaly jak paka, hlavně Barča byla jak neřízená střela Obrazek, konečně totiž měla s kým lítat, s dědou a babi na flexině si moc neužije... Nutno říct, že pod vlivem dědovy "výchovy" sice umí pro piškot i tancovat, ale přivolání, které měla jakžtakž fajn z útulku, je to tam. Ale protože jsme ji nechtěli přivazovat, aby se pořádně vylítala, když jsme ji pak chtěli přivázat, přišel odlov  Obrazek   tedy nenápadně se přiblížit, skočit po postroji a rychle chňapnout.

Jelikož bylo hnusně, jsou i fotky hnusné. Pár jich najdete zde

Nutno podotknout, že Barča není vůbec vyfotitelná, je rychlá jak blesk a snad se za celou dobu nezastavila!

Pak jsme se ještě zašli kounout do lázní, měli tam už vánoční stromeček Obrazek 

Pozdějc večer mi děda poslal sms, že Barča je tak zničená, že nechce vylézt z pelechu! Bych ráda věděla, esi nám ju eště půjčí!