Jdi na obsah Jdi na menu
 


První listopadová prochajda

4. 11. 2007

Naše velitelka :-) Barča měla zase jednou skvělý nápad a vymyslela společnou prochajdu! U nás bylo jasno, kvůli Enolce se musíme zúčastnit, ale báli jsme se, že přijede kvůli hnusnému podzimnímu počasí málo pejsků a páníčků.

Jaké bylo překvapení, když se psíků nakonec sešlo 15! Přijeli jsme dokonce včas na místo určení a mohlo se jít. Enolka příjemně překvapila, vyjímečně se nechovala jako by byla 5 let zavřená někde na samotce. Pro jistotu ale radši měla košík. Molinka fungovala jako samostatná jednotka, co vyskočila z auta, zapomněla na nás a šla se vítat s hafanama. No nepotřebovala nás celou dobu, hafáci jsou zajímavější, co si budem povídat :-) Dokonce se za náma přijeli podívat i Julča s Markem a IS Aidou a přivezli výbornou zprávu! Ještě jednou gratulujeme! :-)

Prochajda proběhla skvěle, Enolce se teda napřed nelíbila dvě štěňátka (která mimochodem byla úplně slaďoučká...), ale hned jí dal Michal najevo, co si o jejím chování myslí a byl klid. Tedy než zjistila, že s náma jde pejsek, kterého nezná. Potvora ho chudáka trochu vyděsila, ale protože jsme zbytek prochajdy absolvovali jen s Fáčkem a Aidou, mohli jsme si užívat lesního klidu a kupodivu i sluníčka.

Tímto opět děkujeme Barči za organizaci a taky fotografům za fotečky, které jsou super!