Jdi na obsah Jdi na menu
 


Na Trojáku s Pep.e

20. 11. 2008

Na pondělí 17.11. jsme plánovali vypravit se konečně do přírody. Když jsme vstali, venku bylo krásně, tak jsme zaktivovali Pep.e s Lejdou a vyjeli si na Troják (Peťa nám ukázala bezva zkratku, trochu adrenalin, ale funguje :-). Jen jsme vystoupili z auta, začlo sněžit :-( sněžopršelo, foukal vítr a vůbec bylo hnusně. Ještě že jsem Molísovi vzala bundu, chudinka se klepala, hned jak vyskočila z auta. Jediné, komu se to líbilo, byly Lejda s Enčou. Ty dvě nezastaví ani meteorit.

Ušli jsme maximálně 2 kilometry a rozhodli jsme se to otočit. Samozřejmě, když už jsme byli skoro u auta, začalo vysvítat slunko, ale už jsme byli rozhodnutí jet domů. Holky si ještě zařádily na sjezdovce - Lejda obdivovala rampu u vleku - těžko popsat :-D a Molís s Ení hrabaly myšičky.

Neváhali jsme a pozvali jsme se k Pep.e na oběd. Byl nám přislíben kus kus, tedy cous cous a kyselice. Kdo by odolal, že... Oběd byl výborný, pohádka k obědu se líbila hlavně Michalovi :-) Docela mně překvapilo, že psi byli naprosto v pohodě i v uzavřené místnosti, málem přes sebe lezli a to naprosto v klidu! Jsou to prostě zlatíčka!

Děkujeme velmi Pep.e za oběd a příště vaříme my! (Přinejhorším objědnáme pizzu :-D)

Fotky