Jdi na obsah Jdi na menu
 


Adrenalinová procházka na Bělově

21. 1. 2008

20.1. v sobotu, jsme poslali sms Renči, zda půjde venčit, aniž bychom věděli, co tím způsobíme. Sešli jsme se v počtu 6 na 6, tedy 6 páníků a šest psů. Já, Michal s holkama, Renča s Fáfulínem, Alča s Ronďou, Honza s ridgebackou Taylor a Monča s border kolií Arcem. Po krátké domluvě jsme zvolili cíl trasy Bělov. Obrazek

Hned poté, co jsme čtyřnoháče vypustili z aut, začaly se dít věci. Psi i feny se okamžitě rozeběhli po okolí, jako by nebyli půl roku venku. Dokonce i Rony s Molinkou, kteří se nás obvykle drží a na nějaké lítačky je neužije, nastartovali turbo motor a zmizeli se smečkou. Naštěstí se všichni drželi na dohled, ale jejich sprinty nám braly dech.

ObrazekBodejť by ne, když bělovský les je plný srnčí zvěře (nic jiného jsme ani nečekali), ale teda to množství proběhnuvších srneček, srňáků a srňat nám bralo dech. Nebyli jsme z toho mimo jen my, ale co teprve naši psíčci. Nejvíce samozřejmě Enča, kterou jsme vždy jen zahlídli, jak letěla kolem. Nejenže kolem nás běhali naši psi, ale srněčky se asi chtěly podívat, kdo je navštívil a běžely asi 5 metrů od nás, i když na druhé straně měly celý les pro sebe....?

Tak psíci se vyběhali, páníci se odrovnali sami zvolením zajímavé trasy :-D a jelo se spokojeně domů...Obrazek

Heslo dne: Do lesa jen s Myslivcem!

Těšíme se na další setkání sdružení adrenalinových vycházek a srnám zdar!