Jdi na obsah Jdi na menu
 


Devátá schůza adrenalinářů, tentokráte akční

30. 6. 2008

9. schůze adrenalinářů

Zápis z členíkovské schůze konané v neděli 29. 6. 2008 na Otrdos v Otrokovicích.

 

Přítomni: Adamovci, Taylořík, Roníková, Molčoenoušovci, Džastyová, Saraciovcová, Roníková st.

Omluveni: Tož všeci, co tam nebyli, co taky s něma, že, pokuty rozdávat nebudem…..nebo joooooo? :-D

 

Průběh schůze:

 1. Zahájení: tož zahájilo se to bez písařky, tož nevím, co se tam dělo…snad to proběhlo v rámci členíkovské etikety, příště to pohlídám!
 2. Ihned po zahájení vytáhl Taylořík zlatý hřeb dopoledne (ne, to co vás napadlo, opravdu nevytáhl)… členíci byli jeho pokladem tak okouzleni, že se po celé Moravě neslo procítěné „ách“ a „óch“ a „jééé“ a podobné vzdechy… Okolojdoucím mohlo až připadat, že se zde točí vesnické porno, na balících slámy a tááák…chápete, selka obrací seno, chrabrý junák seskočí z koně….No, trošku jsem odbočila.
 3. Bylo na čase Tayloříkův poklad vyzkoušet. Po poli členící geniálním, zcela neotřelým způsobem a velmi promyšlěně rozmístili prozatímní kladky, natáhli střapec, šup Ronislav na  start  a!      nic….. brnkl šroubek a bylo po ptákách…
 4. Taylořík jako tvořitel sám musel odjet s navijákem na pohotovost, kde byl chudák svařen tak, že už nikdy nic nerupne.
 5. Nastala druhá zkouška. Ronislav na start a ……..nic! Chudák Ronislav už koukal na svět krvavým bělmem, sliny tekly proudem, srdce už ani nebilo a zas nic! Ruplo lano! Členíci se ale nezalekli, lano svázali a jelo se dál.
 6. Ronislav na start a……. hurá! Ronislav si slavnostně uběhl 15 metrů, když tu ovšem křuplo lano opět. Kde je chyba? Ovšem světaznalí vševědoucí členíci nenechali se zaskočit a chybu našli! Jsou to kladky! Ďábělská to stvoření! Lano nám překusovaly a pak se tomu zlomyslně smály! Nic! Pryč s nima!
 7. Bez kladek zbyly členíkům jen oči pro pláč a rovinový sprintík. Inu, když rovina, tak rovina!
 8. Konečně členíci přišli na funkční styl navíjení a hafáci si mohli v 30 stupních celsia pod žhnoucím sluncem pořádně zasprintovat.
 9. Běhalo se krásně, zuřiví vořeši i bojoví ridžběci se nedali zahanbit, i když slunce pražilo jak v poledne. (Proč jak, že..) Unaveni byli brzo všichni, důkazem nám byla Molís, která již odmítala killovat a neměla sílu už se ani zakousnout do střapce, který jí byl po doběhu vložen do tlamy.
 10. Tayloříkův naviják tedy prošel náročnými testy dle koncepcí a režijních plánů SA a mohl být slavnostně předán Adamovcům, kteří jej posléze odvezli v dál.
 11. Zbylí členíci smutně mávali milovanému navijáku (ale tak, ať to vypadá, že jim budou chybět Adamovci a Saraciovcová, chápete) a odebrali se smutně ve štěrkoviště, kde proběhlo chlazení zavařených hafů. Ronislav si vyzkoušel roli Miče Bjukenena, ostatní si zaplavčili a jelo se na obídek.
 12. Oběd se vydařil a členíci smutně ukončili schůzi.

 

Schůzi AS hodnotím jako velmi zdařilou, obzvláště bych chtěla vyzdvihnout cenu Tayloříka pro AS, pokud ovšem bude sestrojen takzvaný ASnaviják, typ 1. Dále bych chtěla upozornit na míru agresivity ridžbeka Adama, která se již stává neúnosnou. Kurňa lidi, dělejte s ním něco, nebo jak se jednou naštve, nepřežije to nikdo v okolí! I na schůzi se choval nehorázně, pokousaní jsme všichni, zamyslete se prosím! Hlavně Tailor a Ronislavové by mohli vyprávět J

PS: Bod 4 už tu je, protože již jsme trošku pokročili ve vývoji AS a můžeme se považovat za profesionály, kteří již bod mohou používat.

 

PS1: Členíci nyní musí trénovat a utužovat svaly, neboť měření jejich sil již brzy proběhne na Opavsku v prestižním závodě mezinárodní úrovně Slezský kalíšek 2008. Držte nám pěsti!

 Fotogalerie od fotografa Roníkové zde: http://alicek.rajce.idnes.cz/2008_SUPER_nedele_29.6.08/