Jdi na obsah Jdi na menu
 


7.schůze adrenalinářů

2. 3. 2008

Zahájení: schůze byla zájena úspěšně, nalezením zarezerovaného místa na druhý pokus :-D

Přítomni: předsedkyně Fáfová, Molčoenouš, Molčoenová, Obilejdová

Nepřítomni: všeci ostatní a hafanové

1. Přivítání členů, usazení, objednání libých moků a chutných krmí.

Obrazek

2. Členík Obilejdová vyhlásila plán opít se Birelem- úspěšně. Řidič Fáfová jela též na Birelu, taktéž působí připitě. Jak jen to ty dvě dělají :-)

3. Hladoví členíci se vrhli na přinesené pizzy, až nezbyl ani drobek. Čest tukům!

Obrazek

5. Přirozená potřeba vyhnala předsedkyni Fáfovou a členici Molčoenoušovou na ono místo, kde byla naše předsedkyně přepadena záhadnou "blondýnou", právě když smrkala na míse!!! Ovšem chrabrá předsedkyně se nezalekla a hrozivě nakažlivým chechotem útočnici zahnala! Molčoenoušová se nenechala zahanbit a jediným štěstím pro ni bylo, že se právě nacházela na wc. Tato událost se musela řádně zapít  a prodrbat s ostatními členíky.

Obrazek

6. Obilejdová se ukázala jako zkušený schůzař, dělá nám jen radost- viz foto.

7. Vyzdvihla bych zlaté srdce naší předsedkyně Fáfové, která, jako nádherná, úžasná a velce inteligentní mladá dáma věnovala štědře členici Molčoenoušové pero Parker! Molčoenoušová doteď neví, jak tento velkorysý čin hodný státního vyznamenání Fáfové oplatí.

Obrazek

8. Záhadou schůze se stal Molčoenouš, který ani po osmi colách nebyl schopen udržet potřebu spánku na uzdě, proto byli členíci kolem půlnoci donuceni opustit lokál a vydat se na cestu domů.

Obrazek

9.Ukončení ve fáru předsedkyně málem nedopadlo dobře, neboť Molčoenouš měl velký problém umístit své mužné tělo na zadní sedačku. Nakonec ho tam ostatní členíci dobře mířenými kopy a ranami dostali, takže se mohlo jet.

Obrazek

Tož dojeli dobře a to je fšecko.

PS: Bod 4 jako vždy není a nebude.