Jdi na obsah Jdi na menu
 


6. venčící schůze adrenalinářů

21. 2. 2008

Jelikož na schůzích jako zapisovatelka nesmím chybět, neváhala jsem a přijela až z Hranic (no, skoro to tak bylo)...

Přítomni: Fáfová, Obilejdová, Taylořík, Molčoenoušovi, Arcová

Omluveni: Roníková (našla si nového vira, šanony jí nestačily), Borová (nesmí uniknout kontrole, proto vzorně dodržuje vycházky, do kterých se schůza bohužel nevešla), Kvídová (přece nepojede přes celou republiku kvůli hodině venčení, to chápeme i my, členíci)

Zahájení: Nevíme, přijeli jsme pozdě, případně může doplnit předsedkyně Fáfová své úvodní slovo, pokud nějaké bylo

Návrhy a usnesení: Nikde nic, přijeli jsme pokecat jako normální lidi (vyjímečně), kašleme na formality :-D

Diskuze: Velmi plodná, dá-li se to tak říct. Byla probírána témata jako "Kde Lejda celou prochajdu visí", "Proč se Taylorka nikdy nevyhne", "Bytost je podezřele lidumilná", "Fakt nemají borderky lovecký pud?", "Pořídíme si borderku" (toto proběhlo pouze u Mločoenoušových) a velmi důležité "Kde se příště bude pít" (což bylo úspěšně dořešeno později na I(C)Q.

Průběh schůze: Schůza proběhla velmi poklidně, ve znamení míru, neboť záležitosti se nekonaly, asi měly důležitější záležitosti někde jinde (až na drobný incident, kdy se členíci pokoušeli odlovit psy toužící po bližším střetnutí a nemohli ty mrštné mrchy chytit, což se ovšem podařilo zkušené lovkyni Obilejdové a oni mrštní toho litovali velice, že nebyli ještě mrštnější. Příště budou! Také Fala měla slabou chvilku, kdy si členíci mysleli, že se ztratila chudinka v lesích, ona si však pouze udělala bebí a čekala, až si pro ni maminka (rozuměj předsedkyně Fáfová) dojde a bebí pofouká. Bohužel Fáfové to hnedka nedocvaklo, tak musela Fala přiběhnout nepofoukaná.

Závěr schůze: Závěr byl velmi rychlý pro Fáfovou a Arcovou, které po vzoru Šumachra šláply na plyn a zmizely ve tmách, pro zbylé členíky trval ještě další hodinu, neboť se tak mají rádi, že se nebyli sto rozloučit a kecali a mrzli a mrzli a kecali... No vymysleli toho hodně, ale jen málo použitelného. Komu čest, tomu čest a čus bus!

Fotodokumentace: Není, neboť dokumentátorka má toho vira, přece.