Jdi na obsah Jdi na menu
 


4.schůze našeho milovaného AS

8. 2. 2008

Přítomni: R.Fáfová (všimněme si, že jako správná předsedkyně nemá ještě ani jednu absenci!!!!), D.Molčoenová

Přítomni napůl: M.Molčoenouš, P.Obilejdová

Omluveni: A.Roníková (neuváženě na sebe zhodila cosi železného, proto přišla o to nejlepší z nejlepšího), H.Taylořík, M.Arcová.

1.Schůzi zahájila předsedkyně R.Fáfová čekáním u hromady hnoje na poli. Poté přivítala venčiče Molčoenoušové a ti se poté vydali směr les.

Toho dne se jim vymstilo neúspěšné hlasování za zákaz bílých zadků, neboť Fáfa s Énou (ano, staré známé firmy) nebyly schopny rozumně existovat. Dokonce poté, co hrdinně zdrhly a za hluboké tmy členíci nebyli sto dohledat jejich červená světla, donutili je tyto známé firmy ztratit se za tmy v lese!!!!!! Členíci rodu ženského již měly slzy na krajíčku a kdyby se železnou vůlí neovládly, hystericky by řvaly. Také Molčoenouš byl jejich počínáním velmi pohnut, jsa naprosto bezmocný, jal se aspoň mlátit vodítkem do okolních křovin. Nic jiného mu nezbývalo. Jeho ego bylo naprosto zničeno, když on, velký, byl svým psem zvysoka ignorován. Naštěstí (jak pro koho) se známé firmy doplazily zpět a byly navždy uvázány. Pro příště navrhuji tyto na schůzi NEBRAT. (Mimochodem koncentrační útulek v Hrancích má dvě volná místa :-D)

Naštěstí jsou členíci velmi geniální a zkušení a nedělalo jim problém najít zpět asfaltku. Tedy vzhůru do Hvozdné!!!!!

Molčoenouš měl důležitější povinnosti- učení (my jsme nejdůležitější, pro přístě!) a jel i s dogama domů. Také Faly jsme se nenápadně zbavily ve Štípě a vzhůru na jednání.

2. Jednání probíhalo nad očekávámí dobře, nový člen Obilejdová si počínala jako zkušený dlouholetý členík a díky informátorovi Tayloříkovi jsme jí ani nic nemusely vysvětlovat. Také ji musím jménem sdružení pochválit za mnoho přínosných hesel pro sdružení.

Za všechny bych jmenovala: Franta Bouček ho má stejně většího. Stydlivá panna má vlhká stehna apod. Podle těchto můžete soudit, že další hesla jsou ještě kvalitnější, bohužel nezveřejnitelná.

Mám je ovšem jako zapisovatelka uložena a na požádání zápis beze všeho předložím.

Perlila ovšem i naše milá předsedkyně, která svíčku udělá při svíčce i rajskou. Konečně také upřesnila post našeho sdružení a to větou: "My jsme sekta, jehovisti jsou proti nám hovno." Díky předsedkyně :-)

3. Úkoly z minulého jednání AS:

  • odhlasování oficiálního pozdravu „čus bus“ tož to platí, ani hlasovat se nemuselo. 

  • odhlasování nových členů, vyřešení stížností- členíci jsou naši, stížnosti ignorujeme. 

  • vyřešení záležitosti s pizzou, případně rekonstrukce události- vzhledem k finanční náročnosti pizzy nám stačily slunečnicová semínka od P.Obilejdové...rekonsrukce nebyla provedena, neboť jsme ve Hvozdné nenašly Alčin vchod. Bez něj by to nebylo ono. 

  • odměny a ocenění- to jsme nějak zazdily. Ale ocenit nás může kdokoliv, to je bez diskuze. 

  • každý přinese něco... do další schůze to počká, neboť jak bylo uvedeno v zápise, očekáváme provianty od stanovených členů- bohužel členíci tímto pověření se nedostavili, tudíž se množství proviantu násobí dvěma pro další schůzi. 

  • návrh Tayloříka: vymyslet SLIB- jojo, Taylořík navrhuje, ale když se má jednat, lítá bůhví kde.

  • předsedkyni uložen domácí trénink správného vyjadřování- tohle myslím předsedkyně nepotřebuje, pač když se do toho obuje, jde z ní strach. Ostatně má kde čerpat, že...

5. Závěr: dopadlo to dobře, štěňátka byla pomuchlána, vína vypita a Seba uspán. Příště opět zas!

PS: Bod 4 opět nehledejte.

PS1: Úkol pro webmastera: Připsat nového čeníka do tabulky členíků a to neprodleně. Značka: Stydlivá panna zatažena do špatné společnost. STOP. Pos..li jsme jí život. STOP. Děkuje nám. STOP.