Jdi na obsah Jdi na menu
 


3.schůze našeho milovaného AS

31. 1. 2008

Schůza (občas schíza) konaná dne 30.1.2008 u A.Roníkové

Program:

 • Zahájení
 • Zpráva předsedy
 • Diskuze
 • Přijetí staronových členů
 • Zase diskuze
 • Příjezd taxi drivera- dojížděče
 • Závěr

Přítomni:

 • Členíkové- R.Falová plus holub Fefalín, A.Roníková plus Ronislav, D.Molčoenoušová plus Molís a Enýs
 • Omluveni: M.Molčoenouš

1. Zahájení:

Schůze byla zahájena klasicky- prochajdou. Bylo našlapáno několik kilometrů, vyřvány předsedkyně hlasivky a nabaleno několik kilo bahna. Předsedkyně nařídila přítomným členům používat jediný funkční povel, který okamžitě vyzkoušela na Holubu Fefalínovi. Přestože nefungoval, členové jsou povinni tento používat, alespoň v přítomnosti předsedkyně. Oním povelem jest: "CHOVEJ SE POMALU."

2. Zpráva předsedkyně:

Předsedkyně oznámila členům, že předpokládaná reakce na červený prapor proběhla nad její očekávání, prostě, že to byl fičák. Členové něvěřili vlastním uším, tohle teda fakt nečekali.

3. Diskuze:

Tato probíhala jako obvykle velmi nahlas. Přítomní členové vyžrali A.Roníkové ledničku, spíž, vypili dostupné tekutiny a důkladně poseli gauč drobky. Všichni včetně psů se na něm uvelebili a hostitelce A.Roníkové nezbylo nic jiného, než sedět na bobku. Tudíž poučení pro ni zní: heslo "pro dobrotu na žebrotu" funguje i v našem sdružení a je třeba přikoupit křeslo.

4. Přijetí staronových členů:

Všichni v čele s předsedkyní (aby neztratila autoritu, píšu v čele, chápete), navrhli oficiálně přijmout členy, kteří se nevědomky účastnili první schůze.

Staronovými členy tedy jsou:

 • Honza Taylořík se slečnou Taylor
 • Monča Arcová s parťákem Arcem.

Gratulujeme novým členům a očekáváme proviantíky :-)

V souvislosti s tímto proběhla aktualizace webu webmasterem, kdy byli noví členové připsáni do tabulky členíků. Komu čest- tomu čest.

5. Zase diskuze:

Důležitým bodem diskuze bylo řešení žádosti Elfky o zakázání zajíců v jejím revíru. Vzhledem k tomu, že nám se naše vlastní srny zakázat nepodařilo, se vzdálenými zajíci Elfky, které nikdo z nás nikdy neviděl, neuděláme už vůbec nic, přestože jinak dokážeme úplně všecko. Elfko promiň, buď aspoň ráda, že tam nemáte tygry.

Dalším bodem diskuze byly psí hrátky. Například všechny přítomné šokovala A.Roníková, když prohlásila, že Ronaldino si hrál se psí kámoškou S OTEVŘENOU HLAVOU. Nebojte, my ji přesto máme pořád stejně rádi.

6. Příjezd taxi drivera- dojížděče:

Dojížděč M.Molčoenouš dojel pro D.Molčoenoušovou, přitom příležitostně dojel pizzu, ovšem ne úplně dokonale, protože jak oznámila A.Roníková, kousek této byl nalezen ráno přede dveřmi domu. Nevíme, co s tím, zůstává to proto k projednání na další schůzi.

7. Závěr:

Závěr schůze vyhlásila A.Roníková se slovy "Sousedi se z nás zblázní". Opět zamítnuto. Ovšem když A.Roníková přestala nosit na stůl a dolívat libé moky, rozhodli se zbylí členové opustit toto nehostinné místo a vydat se do svých domovů.

Schůzi považuji opět za velmi úspěšnou a těším se na další :-)

Vaše zapisovatelka D.Molčoenoušová.