Jdi na obsah Jdi na menu
 


Stěhovat se je horší než vyhořet

8. 11. 2008

Tak jsme si vyzkoušeli, že je to pravda. Jsme přestěhovaní. Důvodů bylo více, pro mně největší ten, že nemůžu bydlet s někým, kdo záměrně, svou hloupostí, pohodlností a nezájmem ubližuje všem svým zvířatům (pokud nevíte o koho jde, viz Spolubydlící). Na Romana nenadávejte, ten je nevinnen :-)

Tak jsme změnili město a bydlíme v "dalekých" Otrokovicích. Už jen já, Michal a zvěř. Lidským spolubydlícím nadobro odzvonilo, neboť ti jediní, se kterými se nám bydlelo fakt svěle ( v Přílukách), jali se koupiti si domeček a už s náma bydlet nebudou :-(

Zatím se nám bydlí v pohodě, holky si zvykají (jsou spokojené kdekoliv, kde mají postel :-D ) a snad se nám všem časem přestane stýskat po zahradě... uvidíme. Ještě budeme muset nějakou dobu vydržet, než si budem moct pořídit svůj minimini domeček s mini zahradou... Doufám, že nám to rychle uteče, protože sídliště je fůůůůj!

Ale pár výhod to má - aspoň bydlíme blíž milované Renči a Fá a Alči a Ró :-) a poznáme třeba i další šílené psíčkaře. Už jsme poznali první otrk šílenou psovodku - Janu s labradorkou Nikitou a docela ujdou, tak uvidíme, koho nám dál přivane čas :-)

Nemilé je, že jsme opustili Pep.e a její smečku, kterážto na odporných Jižních svazích zůstala bez nás, ale prý se jí tam líbí (???????)

Tak asi tak....musím ještě umýt okna po malování, tak pa.