Jdi na obsah Jdi na menu
 


Trénink s Českým psem Pavlovice u Přerova 6.3.2010

7. 3. 2010
V sobotu jsme se konečně vypravili na náš první letošní trénink coursingu.
Jela i Molinka, neboť po prohlídce a konzultaci s panem doktorem byla uznána "schopna běhu" :D a prý to s ní můžem pomalu opatrně zkusit.

Obrazek


Pavlovice jsme našli, dráhu taky, tak hurá na to. Taky jsme konečně viděli známé, které už dlouho ne.
První běh běžela Enolka samozřejmě s Ronaldínem, střapeček byl na ně nejaký pomalý a tak si dali kill hned několikrát. Parádně si to zakusování užili, ale běhu moc nedali, truhlíci.

Obrazek


Po nich běžela Molís, dala si běh na dvě etapy, nejdříve k první kladce, to bylo jako nic, jen se zamotala do lanka, jak tam hopsala, tak jsme jí ho ještě prodloužili k druhé kladce, killovala krásně, bylo na ní vidět, jakou má radost, že je zase "zpátky". Taky vítala všecky pejsky, chtěla si s každým hrát a vůbec byla celá nadšená.

Obrazek


Druhý běh běžela Enča s Ronaldínem a přidal se k nim i Roníkův "brácha" NO Gary. Ten se ale po startu chudák ztratil a hledal střapeček na opačné straně, takže si zuřiví vořeši opět užili kill sami ve svém stylu. Když doběhl Gary, pustili jej ke střapečku.
Pak běžela Molinka, po prvním běhu, který dala jako nic, jsme ji zkusili pustit na celou dráhu. Vystartovala krásně, běžela naplno, jelikož ale byla dráha ke konci do kopce, už na ní bylo vidět, že maká z posledních sil... Killovala krásně, je to prostě bojovnice. Ale v killu se trošku zakuckala, takže to nebudem příště pokoušet a dá si jen část dráhy. Aspoň pro příště víme, co jí vyhovuje.

ObrazekDěkujeme pořadatelům za fajn trénink, hezkou atmosféru, dobrou náladu i přes mrazivé počasí a hlavně za trpělivost s námi a Molísem, díky týmu Český pes jsme si mohli v klidu pustit Molíse, jak jsme potřebovali a pozjišťovat, jak a co pro příště :-)

Za parádní fotky děkujeme Wami a Matoušovi, zbytek si můžete prohlédnout zde.