Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lucinka (Bára)

25. 7. 2008

Tak, babi usoudila, že nastal ten správný čas pořídit po Zorince dalšího hlídače a pána domu. Hledali jsme po netu a do oka nám padly stránky útulku pí Liškové v Srbcích u Kroměříže ( http://www.srbce.estranky.cz/ ). Do té doby se zdálo, že malá fenka, spíš mladší a bez vážnějších problémů je v moravských útulcích nedostatkové zboží (za pravdu nám dal i náš vet p. Gregořík, ani u něj v útulku jsme neuspěli).

Tak Michal volal pí Liškové, že máme zájem o feňuli, zmínil Lucinku. Tím se omezil náš výběr, neboť Lucinku nám nachystala na předání a jinou fenku už jsme ani u ní neměli šanci vidět. Ale co, je to osud, řekli jsme si a Lucku jsme si výměnou za konzervy, deky a pár stovek odvezli.

S holkama se skamarádila bez problémů, dva dny ještě byla totž u nás, než jsme ji přivezli k babi. Mezitím jsme s ní navštívili našeho veta, který ji shledal zdravou, potřebovala jen vydesinfikovat špinavé oči a zlikvidovat dravčíka v uších.

Obrazek


U babi si oběhla zahradu, dostala jméno Bára a v dnešní době je opravdu paní domu. Budeme jí jen muset domluvit, že Molís a Enýs jí opravdu zahradu ani páníčky nešlohou, tak ať je pustí domů bez vrčení a zuření. Snad se holky nějak domluví.

Jinak po aklimatizování, kdy první týden jen spala a spala a všech se bála, se nyní cítí doma, protože hlídá, štěká a je vůbec v pohodě :-)

Fotečky zde: http://molaen.rajce.idnes.cz/Lucinka-_nyni_Bara/

Bude jich víc po návštěvě u babi.